Trening hokeja na trawie
W piątek odwiedził nas tata Tadzia - naszego kolegi z grupy. Trener Edgar z KS Bielik wykonał razem z przedszkolakami trening hokeja na trawie. Leśne Skrzaty zaczęły od rozgrzewki, a następnie przeszły do nauki poprawnego uchwytu kija i prowadzenia piłki. Była prezentacja stroju bramkarskiego i strzelanie do bramki. Wszystkim bardzo się podobało


